Regulamin oraz tabele Zimowej Amatorskiej Ligi Tenisowej
06.11.2019

Początek listopada to nie tylko początek nowej pory roku, początek nowego czasu czy początek planowania wszystkich zbliżających się świąt. To również początek wzmożonej aktywności na niniejszym blogu oraz początek Zimowej Amatorskiej Ligi Tenisowej, w skrócie ZALT.

Czym jest ZALT? To społeczność graczy zarówno tych zaczynających swoją przygodę z grą na punkty, jak również wyjadaczy punktów, gemów, setów. To społeczność graczy skupionych w około naszego tenisowego klubu. To po prostu społeczność.

Liga dzieli się na trzy dywizję: dywizję męską, dywizję kobiecą oraz deblową. W ramach powyższych odbywać będą się spotkania singlowe oraz deblowe (w dywizji deblowej – to oczywiste).

Zasady, choć nie liczne, być muszą. Staramy się skupić na wzajemnej zabawie oraz możliwości podszkolenia swoich umiejętności, nie zaś odmienić oblicze gry na punkty poprzez ustanawianie miliona różnych warunków formalnych. Do ligi dołączyć może każdy – od osób, które potrafią utrzymać piłkę w korcie, poprzez tych śmiało atakujących i biegających do siatki, kończąc jedynie na tych, co potrafią pokonać któregokolwiek z naszych trenerów. Obecność takich wyjadaczy byłaby nie fair 😉 Jedynym wymogiem jest zagranie conajmniej jednego meczu w każdym miesiącu uczestniczenia w lidze.

Zapisy trwają na bieżąco, wystarczy wykonać telefon do trenera, bądź osobiście przekazać chęć podjęcia walki podczas pobytu w Przytok Tennis Club.

Wszystkie informacje, stale powiększająca się tabela uczestników, regulamin oraz Ligowe Podsumowanie Tygodnia do znalezienia będą na tej stronie, w zakładce „blog”
(www.przytoktenis.pl/blog ). Prościej oraz wygodniej być nie może….

Poniżej zamieszczony zostaje krótki regulamin naszej ligi oraz tabele poszczególnych dywizji.

Dążymy do tego, abyśmy mogli podszkolić się zarówno na treningach, jak również podczas spotkań na punkty gdzie sytuacja zmusza graczy do podejmowania zupełnie innych kroków aniżeli na treningach. Nic tak nie uczy jak lanie od przeciwnika 😉

 

Więcej informacji u Koordynatora Ligi – Oskara Szylkiewicza pod numerem telefonu 606 370 087.

regulamin ZALT

Dywizja Damska ZALT

Dywizja Męska

Dywizja Męska Tabela