Dywizje Zimowej Amatroskiej Ligi Tenisowej
07.11.2019

Listopad się nie zatrzymuje. Gna do przodu z coraz większym animuszem. Gracze umawiają się na kolejne spotkania, treningi zaczęły być coraz bardziej zawzięte, a sam pomysł Zimowej Amatroskiej Ligi Tenisowej  spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Aby jeszcze bardziej podnieść poziom rozgrywek zdecydowaliśmy się na rozbudowanie ideii poszczególnych dywizji ZALT.

Gracze podzieleni zostaną na sześcioosobowe dywizję, a ich ilość będzie uzależniona od osób aktywnie biorących udział w lidze.

Osoby, które na koniec każdego miesiąca zajmują pierwsze miejsce w swojej dywizji awansują do rozgrywek dywizji wyższej, osoby zaś zajmujące miejsce ostatnie spadają do tej niższej.

Mecze barażowe o pozostanie w dywizji rozgrywane będą pomiędzy graczami zajmującymi odpowiednio miejsce przedostatnie w dywizji wyżej oraz drugie w dywzji niższej.

Zabieg ten ma na celu zwiększenie rotacji graczy w poszczególnych dywizjach, a co za tym idzie zróżnicowanie poszczególnych graczy rozgrywających pomiędzy sobą spotkania.

Wszystko w imie dobrej rywalizacji!

Więcej informacji pod numerem telefonu 606 370 087 oraz w regulaminie Ligi znajdującym się poniżej.

 

regulamin ZALT